درباره وبلاگ

تصویر پروفایل


گروه فراماسونری ممنوع ضد فراماسونری و صهیونیسم است.
تنها هدف ما آگاهی شماست.

مدير وبلاگ : پویا ناجی
بنر ما را در وبلاگتان قرار دهید

فراماسونری ممنوع

فراماسونری ممنوع

یک ذهن آزاد می تواند میلیون ها ذهن خفته را بیدار کند.

صفحه نخست             ارسال ایمیل          پویا ناجی کیست؟                   آرشیو         صفحه فیس بوک ما                  
۹۲/۰۳/۲۳ ساعت 13:26  :: نويسنده : پویا ناجی

کنترل ذهن (قسمت ۱)

توجه: (موسیقی متن جدید) علم اثبات کرده است که گوش دادن به موسیقی نه تنها بر انسان ها، بلکه بر سایر موجودات دیگر تأثیرات قابل توجهی دارد، از چنین ویژگی موسیقی می توان به نحو احسن استفاده نمود. به همین دلیل ما یک موسیقی مخصوص برای مطالعه مقاله هایمان برای شما کاربر گرامی انتخاب نمودیم. از شما خواهشمند هستیم برای اینکه ذهنتان کاملأ آماده یادگیری مطالب شود، در هنگام خواندن مقالات، همیشه آن را گوش دهید. برای دانلود اینجا کلیک کنید.

باید سوال بسیار مهمی از شما بپرسم، موثرترین و کارآمدترین راه برای کنترل جهان چیست؟ دو کلمه: کنترل ذهن.

یکی از غم انگیزترین چیزها در مورد تاریخ این است که تاریخ مرتب تکرار می شود، بزرگترین شیوه کنترل این است که شما تصور کنید آزاد هستید، در حالی که اساسا به شما دیکته شده و اداره شده اید که چنین تصوری داشته باشید! یک شیوه از دیکتاتوری، بودن در سلول زندان است در حالی که شما می توانید میله ها را ببینید و لمس کنید.

چیزی که نوع بشر دارد از آن رنج می برد یک هیپنوتیزم گسترده است، ما توسط چنین افرادی هپنوتیزم می شویم: گوینده گان خبر، سیاست مداران، معلمان، سخنرانان. ما در کشور و جهانی زندگی می کنیم که به صورت باور نکردنی توسط افراد بیمار اداره می شود، بزرگترین وسیله هیپنوتیزم در این سیاره یک جعبه مستطیل شکل در گوشه خانه شماست، که مکررا در حال چیزی است که باید به عنوان حقیقت پذیرفته شود.

از نگاه تاریخی، کنترل افکار و ادارات نظرات سیاسی سلاح اصلی فراماسون ها برای تحت کنترل گرفتن کشورها و دولت ها بوده است، به محض این که حکمرانان و سیاست مداران یک کشور تحت کنترل در آمدند، قوانین و ساختار سیاسی آن کشور می تواند مطابق با دستورات آنها کنترل شود، اگرچه محدود کردن بدن، الزاما به معنی محدود کردن ذهن ها نیست، فراماسون ها دریافتند که طرح آنها برای تشکیل دولت جهانی (نظم نوین جهانی) کاملا به منوط ساختن توده های مردم دردر برابر دستوراتشان است و در نتیجه، از بین بردن موانع اهدافشان، و بزرگترین تهدید برای نقشه آنها که از هر ارتشی و هر قانونی خطرناک تر است، خطر ذهنی است که بتواند آزادانه تفکر کند.

 شستشوی مغذی می دهد؛ بدون آنکه حتی شما متوجه شوید، و در آن جعبه جادویی به شما س.ک.س، مواد مخدر، مشروبات الکلی را به خورده تان می دهد تا شما فقط وقتتان را صرف کارهایی کنید که آنها می خواهند، و شما گمان می کنید که خودتان اینطور خواسته اید، اما نمی دانید که آنها خواسته اند که شما اینطور بخواهید.

برای حمایت از فراماسونری ممنوع مطالب ما را به توسط کلید های شبکه اجتماعی به اشتراک بگذارید

(کلیه حقوق این مقاله متعلق به فراماسونری ممنوع می باشد)


برچسب ها : کنترل ذهن، کنترل افکار، کنترل فکر، فراماسونری، فراماسونری ممنوع،

Copyright © All Rights Reserved - فراماسونری ممنوع